Shqiptari dhe greku kapen në Itali me 2 kg kokainë

Publikuar tek: rajon, më 16:43 10-05-2019 Shqiptari dhe greku kapen në Itali me 2 kg kokainë

Një shtetas shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi në makinën me të cilën po udhëtonte janë gjetur rreth 2 kilogram kokainë e pastër.

Shqiptari me inicialet K.K, 35-vjeç, po udhëtonte në një fuoristradë së bashku me një shtetas gjerman por me origjinë greke.

Ata u ndaluan nga karabinierët për shkelje rrugore, por menjëherë shfaqën shenja nervozizmi. Policia vendosi ta kontrollojë makinën me qen anti-drogë, dhe zbuloi 2 kilogram kokainë të pastër nga e cila mund të dilnin rreth 15 mijë doza me një vlerë prej rreth 600 mijë euro nëse do të hidhej në treg.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094020366668701
array(1) { ["section"]=> string(57) "shqiptari-dhe-greku-kapen-ne-itali-me-2-kg-kokaine-163748" }