Shqiptari gjendet i djegur brenda një makine në Greqi

Publikuar tek: rajon, më 19:49 18-09-2019 Shqiptari gjendet i djegur brenda një makine në Greqi

Një 56-vjeçar shqiptar është gjetur i djegur brenda makinës në ishullin grek të Rodosit.

Mediat helene bëjnë me dije se viktima është 56-vjeç nga Shqipëria, baba i një fëmije të mitur.

Ishin kalimtarët ata që vunë re makinën e djegur rreth orës 06:00 në zonën e Kaminari, midis Malona dhe Haraki. Paraprakisht dyshohet se shqiptari ka kryer vetëvrasje duke i vënë vetë flakën makinës, megjithatë hetimet vijojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021986961364746
array(1) { ["section"]=> string(60) "shqiptari-gjendet-i-djegur-brenda-nje-makine-ne-greqi-178929" }