Shqiptari gjendet i varur në një pemë në mes të qytetit italian

Publikuar tek: bota, më 18:23 05-07-2020 Shqiptari gjendet i varur në një pemë në mes të qytetit italian Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Itali, ku një shqiptar është gjetur i pajetë, i varur në një pemë.

52-vjeçari shqiptar u gjet i varur në një pemë në rrugën Marconi, Montemurlo në qytetin Prato të Italisë. Ishin banorët ata që vunë re trupin e pajetë dhe menjëherë njoftuan policinë.

Autoritetet thanë se në vendngjarje nuk u gjet asnjë letër që të shpjegonte motivet, megjithatë ngjarja po hetohet si vetëvrasje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090930461883545
array(1) { ["section"]=> string(70) "shqiptari-gjendet-i-varur-ne-nje-peme-ne-mes-te-qytetit-italian-212921" }