Shqiptari godet me thikë gruan në Greqi, 45-vjeçarja në gjendje kome

Publikuar tek: aktualitet, më 07:14 06-01-2019 Shqiptari godet me thikë gruan në Greqi, 45-vjeçarja në gjendje kome

Pas ngjarjes së rëndë ku një shqiptar vrau vajzën e tij dhe e varrosi në kopshtin e shtepisë, një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur serish në një familje shqiptare në vendin fqinj, Greqi.

Mësohet se një burrë ka qëlluar gruan e tij në qytetin e Korinthit. Ai e kishte pritur gruan e tij jashtë një banese ku ajo punonte.

Mediat greke shkruajnë se 45-vjeçarja me mbiemër Bardhi, ndodhet në spital, ku është në gjendje kome. Policia greke ka ngritur postblloqe të shumta për të arrestuar bashkëshortin e saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kritikat pse ftoi Ramën, reagon Ermal Mamaqi: Nuk e rruaj fare, mos prisni të zgjidh hallet e popullit
Parashikimi i motit, ja sa shkojnë temperaturat sot »
Article Logic
Execution time: 0.013711929321289
array(1) { ["section"]=> string(74) "shqiptari-godet-me-thike-gruan-ne-greqi-45-vjecarja-ne-gjendje-kome-147663" }