Shqiptari homoseksual rrëfen historinë e pazakontë: I tregova doganierit fotografitë 'HOT' me partnerin për të kaluar kufirin

Publikuar tek: bota, më 23:15 15-01-2021 Shqiptari homoseksual rrëfen historinë e pazakontë: I tregova doganierit fotografitë 'HOT' me partnerin për të kaluar kufirin Ilustruese

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në doganën gjermane, ku një shtetas shqiptar, emri i të cilit nuk bëhet i ditur është detyruar të bëj çmos për të bindur doganierit për ta lënë të lirë të kalojë.  

Ai kishte vendosur të udhëtonte nga Zvicra drejt Gjermanisë pasi dëshironte të vizitonte partnerin e tij. Por kjo kërkesë nuk është pranuar nga polici, i cili i ka kërkuar fakte intime me shokun e tij.

Djali i cili ishte edhe i martuar ligjërisht me partnerin e tij nuk ka mundur të kalojë kufirin pavarësisht dokumentit. Kjo pasi polici i ka kërkuar fotografi intime, madje deri edhe në video.

“Ai më bërtiti duke u shprehur se mund të kthehesha mbrapsht nëse nuk kisha dëshirë. Isha krejtësisht i hutuar dhe nën presion. Nuk kam asnjë foto me të në rrjetet sociale. Prindërit e mi janë myslimanë të devotshëm, ata kurrë nuk do ta kuptonin marrëdhënien time," tha ai për '20 minuten'.  

'Çelësi' për të kaluar kufirin u gjet, me shqiptarin që më në fund gjeti foto seksi mes tij dhe partnerit, ku vihej re fytyra e tij dhe penisi i partnerit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Joe Biden inagurohet në 20 janar, zbulohet ‘arratisja’ e Trump, ja cili është shteti ku do të fluturojë ai
Shtetet e Bashkuara të Amerikës zvogëlojnë praninë ushtarake në Irak »
Article Logic
Execution time: 0.01721715927124
array(1) { ["section"]=> string(129) "shqiptari-homoseksual-rrefen-historine-e-pazakonte-i-tregova-doganierit-fotografite-hot-me-partnerin-per-te-kaluar-kufirin-235185" }