Shqiptari i dëbuar kthehet në Angli për të shitur kokainë në klubet e natës

Publikuar tek: bota, më 10:06 16-03-2016 Shqiptari i dëbuar kthehet në Angli për të shitur kokainë në klubet e natës

Një shtetas shqiptar ka shkuar sërish në Britaninë e Madhe për të shitur kokainë të cilësisë së lartë, pavarësisht se ishte dëbuar më parë për të njëjtin krim.

29 vjeçari Clirim Malecaj ishte dënuar me 9 vite burg pasi kishte pranuar që posedonte dhe shpërndante drogë. Ai ishte një nga 20 personat e bandës, shumë prej tyre shqiptarë, të dënuar për shpërndarje kokaine të cilësisë së lartë në Manchester.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Teoria e re shpjegon si filloi jeta në Tokë: Nuk ishte rastësi, por s’ka vend për Zotin
Roja bregdetare italiane shpëton 130 refugjatë »
Article Logic
Execution time: 0.011900901794434
array(1) { ["section"]=> string(81) "shqiptari-i-debuar-kthehet-ne-angli-per-te-shitur-kokaine-ne-klubet-e-nates-35229" }