Shqiptari kapet në Greqi me 14 kg kanabis, pas një orë ndjekje nga policia

Publikuar tek: rajon, më 22:40 25-12-2016 Shqiptari kapet në Greqi me 14 kg kanabis, pas një orë ndjekje nga policia

Policia greke ka pikasur një mjet që vinte me shpejtësi nga kufiri me Shqipërinë dhe është vënë në ndjekje të tij. Sipas burimeve, në momentin që drejtuesi ka vënë re se po ndiqej nga policia ka shkaktuar shpejtësinë për t’ju shpëtuar, por policia greke ka mundur ta arrestojë në zonën e Artës.

Burime të policisë greke thonë se kanë arritur të arrestojnë një shqiptar 28-vjeçar, emri i të cilit nuk bëhet ende i ditur, ndërsa kanë gjetur dhe sekuestruar brenda mjetit të drejtuar prej tij 14 kg e 990 gram marijuanë.

Detaje të tjera në lidhje me operacionin pritet të bëhen të ditura në vijim

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këto janë ndërtesat milionëshe të djemve të Isa Mustafës (Video)
Presidenti i Rumanisë refuzon të dekretojë myslimanen si kryeministre të vendit, shkak Bashar Al Assad? »
Article Logic
Execution time: 0.0098819732666016
array(1) { ["section"]=> string(79) "shqiptari-kapet-ne-greqi-me-14-kg-kanabis-pas-nje-ore-ndjekie-nga-policia-63748" }