Shqiptari lyen me benzinë dhe i vë flakën partneres italiane, përfundojnë të dy në spital në gjendje të rëndë (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:04 31-01-2017 Shqiptari lyen me benzinë dhe i vë flakën partneres italiane, përfundojnë të dy në spital në gjendje të rëndë (Foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një 25-vjeçar shqiptar i ka vënë flakën bashkëjetueses së tij italiane dhe të dy kanë përfunduar në spital në gjendje të rëndë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e djeshme dhe dyshohet se 25-vjeçari shqiptar ka tentuar t’i vërë flakën 42-vjeçares italiane, me një bidon me benzinë, por ka përfunduar duke marrë djegie të rënda edhe ai vetë.

Gjithçka ka ndodhur në banesën ku jetonin në Nocera Umbra dhe bëhet me dije se gjendja e tyre vijon të jetë kritike.

itali1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Do shpërndante drogën në një gjimnaz por arrestohet në flagrancë 18-vjeçari (NGJARJA)
'Freedom House' publikon raportin për gjendjen e lirisë në botë: Shqipëria pjesërisht e lirë »
Article Logic
Execution time: 0.011389970779419
array(1) { ["section"]=> string(119) "shqiptari-lyen-me-benzine-dhe-i-ve-flaken-partneres-italiane-perfundojne-te-dy-ne-spital-ne-gjendje-te-rende-foto-67205" }