Shqiptari plagos në oborrin e shtëpisë adoleshentin grek (NGJARJA)

Publikuar tek: bota, më 15:20 17-04-2017 Shqiptari plagos në oborrin e shtëpisë adoleshentin grek (NGJARJA)

Një 18-vjeçar nga Farsala, Greqi ka mbetur i plagosur rëndë në kokë me një shat pasi u sulmua nga një shqiptar 37-vjeçar.

 Ai u dërgua menjëherë në spitalin e Larisës për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Incidenti ndodhi në oborrin e shtëpisë së autorit të krimit, pasi i riu e kishte takuar aty për të zgjidhur mosmarrëveshjet personale që kishin.

Menjëherë pas plagosjes, policia greke vuri në pranga shqiptarin dhe pritet t’i jepet masa për veprën penale të “Vrasjes në tentativë”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Referendumi historik në Turqi, reagon ashpër OSBE
Sulm me acid në klubin e natës, plagosen 12 të rinj në Londër »
Article Logic
Execution time: 0.013388872146606
array(1) { ["section"]=> string(70) "shqiptari-plagos-ne-oborrin-e-shtepise-adoleshentin-grek-ngjarja-75469" }