Shqiptari që kërkon ndihmën tuaj, një volejbollist mes më të mirëve në SHBA

Publikuar tek: sport, më 13:42 28-03-2017 Shqiptari që kërkon ndihmën tuaj, një volejbollist mes më të mirëve në SHBA

Janë përzgjedhur finalistët, është hapur një sondazh dhe online mund të votohet për më të mirin në SHBA.

Mes tyre është dhe një shqiptar. Gert Lisha garon në pesëshen e më të mirëve dhe për momentin kryeson votimin. 22-vjeçari i ka bërë të gjithë për vete me paraqitjet e tij me skuadrën e USC-së dhe kjo ka bërë që të zgjidhet tek më të mirët e muajit.

Tifozë nga e gjithë bota janë ftuar të votojnë në këtë sondazh, aty ku shqiptari Gert Lisha pret ndihmën e bashkëkombasve të tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022085189819336
array(1) { ["section"]=> string(80) "shqiptari-qe-kerkon-ndihmen-tuaj-nje-volejbollist-mes-me-te-mireve-ne-shba-73382" }