Shqiptarja që po çmend Gjermaninë në “The Voice Kids”

Publikuar tek: kulture-art, më 12:24 20-03-2015

Quhet Alberina vajza shqiptare që la pa mend jurinë dhe publikun gjerman në “The Voce Kids”.


Alberina këndoi këngën “Airplanes” dhe ngriti në këmbë jurinë, anëtarët e së cilës donin kush e kush ta merrte në skuadrën e vet  vogëlushen shqiptare.

Ajo ka një temperament shumë të veçantë dhe duket sikur ka lindur në skenë me lirshmërinë  dhe improvizimet e saj në skenë. Të gjithë presin me kërshëri të shohin se sa larg do shkojë Alberina në këtë talent "show".

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076429843902588
array(1) { ["section"]=> string(56) "shqiptarja-qe-po-cmend-gjermanine-ne-the-voice-kids-6447" }