Shtangu Berishën e Bashën dhe mori duartrokitjet e gjithë sallës, kuksiani sqaron një keqkuptim

Publikuar tek: barometri, më 06:27 01-05-2018 Shtangu Berishën e Bashën dhe mori duartrokitjet e gjithë sallës, kuksiani sqaron një keqkuptim

Ibsen Elezi është kuksiani i cili ditën e djeshme shtangu Sali Berishën e Lulzim Bashën me fjalimin e tij “gozhdues” dhe mori duartrokitjet e gjithë sallës.

Elezi, tha sipas këndvështrimit të tij, gjithçfarë mendonte se nuk shkonte në PD. Dhe këtë e tha përpara të gjithëve në Kuvend, hapur, pa hezituar në asnjë moment.

Sot ai sqaron se nuk ka kandidur as në 2013-ën për deputet e as në 2015-ën për kryetar Bashkie edhe pse ia kanë ofruar.

Elezi thotë se foli për demokratët pasi i dhimbset teksa sheh që PD po shkatërrohet.

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16624212265015
array(1) { ["section"]=> string(101) "shtangu-berishen-e-bashen-dhe-mori-duartrokitjet-e-gjithe-salles-kuksiani-sqaron-nje-keqkuptim-118993" }