Shtatori erdhi por moderatorja po shijon akoma pushimet, këtë herë në Karaibe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:58 05-09-2016 Shtatori erdhi por moderatorja po shijon akoma pushimet, këtë herë në Karaibe

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një foto nga Republika Dominikane ku po kalon dhe pushimet.

Luana ka ndryshuar modelin e flokëve për të cilat ka marrë shumë komente nga fansat e saj. 

Luana nuk e ka zbuluar se kush është shoqëruesi i saj në ishujt Karaibe. Megjithatë duket se pushimet po i shijon në maksimum.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021634817123413
array(1) { ["section"]=> string(82) "shtatori-erdhi-por-moderatorja-po-shijon-akoma-pushimet-kete-here-ne-karaibe-51941" }