Shtatzënë për herë të dytë, Sara Hoxha tregon sërish barkun e rrumbullakosur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:27 03-06-2019 Shtatzënë për herë të dytë, Sara Hoxha tregon sërish barkun e rrumbullakosur

Pak ditë me parë u përhap me shpejtësi lajmi i shtatzënisë së dytë të Sara Hoxhës.

Sot Sara ka ndarë foton e dytë gjatë pritjes së ëmbël.

Sara ka publikuar një foto të bërë muajin e kaluar gjatë pushimeve të saj në Maldive, me partnerin Ledion Liço dhe djalin London.

'Muajin e kaluar', shkruan Sara teksa publikon foton me duart mbi bark.

Më 31 maj, ajo dha lajmin e bukur në profilin e saj në Instagram, ku publikoi një foto me barkun e rrumbullakosur.

auto_121559559889 (1).jpg

auto_11559559886.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024111032485962
array(1) { ["section"]=> string(82) "shtatzene-per-here-te-dyte-sara-hoxha-tregon-serish-barkun-e-rrumbullakosur-166771" }