Shtatzënë për herë të parë, balerina shqiptare zbulon gjininë e bebes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:37 24-04-2019 Shtatzënë për herë të parë, balerina shqiptare zbulon gjininë e bebes

Albana Dapi është një balerinat më të mira të trupës së baletit të të koreografit Albi Nako

Balerina zbuloi me anë të disa fotove në rrjetet sociale se është në pritje të fëmijës së parë, ndërkohë që shkruante se "nuk ka ndjenjë më të mirë sesa një jetë brenda teje".

Albana tërhoqi vëmendjen disa ditë më parë me një video ku shfaqej duke kërcyer me barkun e rrumbullakosur, me kolegët e saj Enin dhe Encën.

Mirëpo ditën e sotme ka zbuluar edhe gjininë e vajzës në një foto në Instagram.

Në foto shihet me bashkëshortin ndërkohë që në duar mbajnë një bluzë ngjyrë blu, duke lënë të kuptojmë se shumë shpejt do të sjellë në jetë një djalë.

afgjk.jpg

zsfghjk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025207042694092
array(1) { ["section"]=> string(75) "shtatzene-per-here-te-pare-balerina-shqiptare-zbulon-gjinine-e-bebes-161718" }