Shtatzënë për herë të parë? Genta Ismajli fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:56 17-02-2020 Shtatzënë për herë të parë? Genta Ismajli fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli ka zyrtarizuar lidhjen e dashurisë me biznesmeni turk Hysen Usta.

Ata duket se po jetojnë të lumtur dhe kanë në plane për zgjerimin e familjes.

 Në një ntervistë të dhënë së fundmi për ‘Prive’, Genta u shpreh se mendon të bëhet nënë.

‘Definitivisht dua të bëhem nënë. Jam duke menduar të bëhem nënë, është ndër dëshirat e mia më të mëdha’, tha ajo.

Mirëpo pas kësaj deklarate, fansat kanë vënë re në fotot e këngëtares barkun e rrumbullakosur.

Genta shihet pranë partnerit e veshur me një fustan të gjatë dhe në sy bie barku jo si zakonisht.

Ky detaj është komentuar shumë, madje ka pas fansa dhe që e kanë uruar.

 Megjithatë gjithçka mbetet për t’u parë, nëse është një lajm i vërtetë apo jo.

-640-0-5e4a4bb921ad1.jpg-640-0-5e4a4cdd0821a.png-640-0-5e4a4b4eabf57.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një konkurent që kërkon dashurinë në 'Përputhen' është i MARTUAR (VIDEO)
Tayna publikon bisedën private, ja ç'i thotë babai për koncertin në Londër (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.012124061584473
array(1) { ["section"]=> string(87) "shtatzene-per-here-te-pare-genta-ismajli-fotografohet-me-barkun-e-rrumbullakosur-195487" }