Shtatzënë për herë të parë, Olta Gixhari provokon përpara pasqyrës, publikon FOTOT seksi me 'body'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:42 06-06-2020 Shtatzënë për herë të parë, Olta Gixhari provokon përpara pasqyrës, publikon FOTOT seksi me 'body'

Aktorja e njohur Olta Gixhari shumë shpejt pritet të bëhet nënë për herë të parë.

Ndonëse jeton në Spanjë me partnerin e saj, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto nga më të ndryshmet.

Së fundmi, Olta ka postuar në Instagram disa foto, në të cilat shfaqet përpara pasqyrës, e veshur me një ‘body’ fosforeshente dhe seksi.

Ndërkohë shkruan se ndihet një mama seksi, edhe pse me forma trupore më të mëdha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083310604095459
array(1) { ["section"]=> string(101) "shtatzene-per-here-te-pare-olta-gixhari-provokon-perpara-pasqyres-publikon-fotot-seksi-me-body-209284" }