Shtatzënë por e dashura e Alban Dudushit s’i ndahet palestrës dhe bën këtë koment për krijesën në barkun e saj (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:03 18-01-2017 Shtatzënë por e dashura e Alban Dudushit s’i ndahet palestrës dhe bën këtë koment për krijesën në barkun e saj (FOTO)

Alban Dudushi dhe partnerja e tij Bieta Sulo do bëhen prindër.

Lajmi u bë publik vetëm disa javë më parë ndërsa Bieta i ka surprizuar të gjithë kur ka publikuar pak orë më parë një foto nga palestra.

E ndërsa ushtrohet, Bieta e ka edhe një koment lidhur me shtatzëninë.

“Për muskujt e barkut, mos ki merak- më tha, se i bëj unë”, shkruan bukuroshja e ekranit që me gjasë tanimë ka nisur të ndjejë edhe lëvizjet e krijesës së saj në bark.

shtatze.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025507926940918
array(1) { ["section"]=> string(121) "shtatzene-por-e-dashura-e-alban-dudushit-s-i-ndahet-palestres-dhe-ben-kete-koment-per-krijesen-ne-barkun-e-saj-foto-65882" }