Shtëpi jashtë shtetit dhe prona në bregdet, kjo është pasuria marramendëse e krahut të djathtë të Ramës

Publikuar tek: aktualitet, më 17:39 13-01-2018 Shtëpi jashtë shtetit dhe prona në bregdet, kjo është pasuria marramendëse e krahut të djathtë të Ramës

Engjëll Agaçi është një nga njerëzit më të pushtetshëm në Shqipëri.

Prej vitit 2013-të ai është sekretar i përgjithshëm në kryeministri dhe një nga figurat më të sulmuara nga Opozita dhe më veçanërisht nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Portali Open Spending Albania ka bërë publike pasuritë që zotëron Engjëll Agaçi, të cilat ai i ka deklaruar në ILDKP.

Në grafikët e Open Spending Albania tregohet pasuria e Engjëll Agaçit nga viti 2013-të deri në vitin 2016-të, që duhet thënë se është e konsiderueshme.

Më poshtë evoluimi i pasurisë së Engjëll Agaçit nga viti 2013-të deri në 2016-ën:

 

Screenshot_8_copy.jpg

Screenshot_9_copy.jpg

Screenshot_11_copy_copy.jpg

Screenshot_12_copy.jpg

Screenshot_10_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ALARMANTE: 2120 shqiptarë në vit humbin jetën nga...
Sherr në komisariat, oficeri godet me grusht efektivin e policisë (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.010905981063843
array(1) { ["section"]=> string(109) "shtepi-jashte-shtetit-dhe-prona-ne-bregdet-kjo-eshte-pasuria-marramendese-e-krahut-te-djathte-te-rames-106454" }