Shtëpi publike, ku prostituta janë….të martuarat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:18 06-02-2015 Shtëpi publike, ku prostituta janë….të martuarat

Zakonisht shtëpitë publike kanë vajza të reja, por kushti i shtëpisë publike në Rusi ishte fare i thjeshtë: të ishin gra të martuara. Madje duhej që para prostituimit, gratë të vërtetonin me certifikatën e martesës statusin e tyre.

Policia ka arritur të zbulojë shtëpinë publike, e cila kishte 7 dhoma dhe klientët ishin personat që dëshironin të kryenin marrëdhënie seksuale me gra të martuara.

Policia arrestoi 11 persona, por ajo që e drejtonte biznesin arriti të arratisej. Prostitutat do të ndëshkohen vetëm me 30 $ gjobë nga policia.

Gratë paguheshin 300 dollarë në orë për shërbimet e tyre në këtë shtëpi publike, një çmim gjashtë herë më i lartë se normalja. Në kërkim është vënë shefja e rekrutimit të grave, njohur me emrin ‘’Mamma”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02904486656189
array(1) { ["section"]=> string(51) "shtepi-publike-ku-prostituta-jane-te-martuarat-2551" }