Shtëpia e Bardhë shpërndan deklaratën e parë të First Lady, ajo shfaqet e gjitha me të zeza (Foto)

Publikuar tek: bota, më 18:56 03-04-2017 Shtëpia e Bardhë shpërndan deklaratën e parë të First Lady, ajo shfaqet e gjitha me të zeza (Foto)

Shtëpia e bardhë ka shpërndarë deklaratën e parë zyrtare të Melania Trump, zonja e parë e SHBA. “Jam e nderuar që të shërbejë në rolin e Zonjës së Parë dhe mezi po pres që të punoj në emër të popullit amerikan në vitet në vazhdim”ka deklaruar Melania në një shënim.

Për këtë okazion, është veshur në një look e gjitha me të zezë. Zonja e parë, që jeton akoma në Nju Jork, do të transferohet në Shëtitoren Pensilvania pas disa muajsh, kur Barron, djali 10 vjeç, të ketë mbaruar vitin shkollor.

E lindur në Slloveni, Melania është e para zonjë e parë jo-amerikane në Shtepunë e bardhë që nga koha e Louisa Adams: bashkëshortja e ish presidentit Adams, kishte lindur në Londër.

wer234melania-trump-photo-white-house_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthim i fuqishëm pranë një qendre tregtare në Spanjë
Rusia një ditë pas sulmi në metro, gjurmë gjaku, lule dhe qirinj, identifikohet autori (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.010590076446533
array(1) { ["section"]=> string(101) "shtepia-e-bardhe-shperndan-deklaraten-e-pare-te-first-lady-ajo-shfaqet-e-gjitha-me-te-zeza-foto-73984" }