Shtëpia e kthyer në fermë kanabisi, arrestohen dy të rinj shqiptarë në Britani (EMRAT)

Publikuar tek: bota, më 17:32 19-12-2019 Shtëpia e kthyer në fermë kanabisi, arrestohen dy të rinj shqiptarë në Britani (EMRAT) Banesa me kanabis

Dy të rinj shqiptarë janë arrestuar në Britaninë e Madhe, pas një operacioni në bashkëpunim me policinë shqiptare.

Bëhet fjalë për shqiptarët Daniel Cela, 23-vjeç, dhe Danjel Ibrushi, 25-vjeç. Në banesën në Derbyshire u gjetën sasi të mëdha të bimëve të kanabisit, ndërsa në pranga është vënë edhe një 64-vjeçar britanik që dyshohet se është i përfshirë në kultivimin e kanabisit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012458086013794
array(1) { ["section"]=> string(90) "shtepia-e-kthyer-ne-ferme-kanabisi-arrestohen-dy-te-rinj-shqiptare-ne-britani-emrat-189865" }