Shtëpia e Ramës në Surrel, Artan Hoxha zbulon DETAJIN: Është derdhur vetëm beton, i veçantë dhe i rrallë si ai i…

Publikuar tek: politike, më 23:14 29-05-2018 Shtëpia e Ramës në Surrel, Artan Hoxha zbulon DETAJIN: Është derdhur vetëm beton, i veçantë dhe i rrallë si ai i…

Në studion e “Opinion”, është duke u diskutuar mbi pasuritë e politikanëve shqiptarë.

Mes të ftuarve është edhe gazetari investigativ Artan Hoxha, i cili u shpreh se është interesuar për mënyrën si është ndërtuar shtëpia e Ramës në Surrel.

Hoxha u shpreh ka biseduar me një nga personat që është marrë me ndërtimin e shtëpisë së kryeministrit i cili i ka treguar se betoni që është derdhur për atë ndërtesë, është si ai i Kishës Orthodhokse, që është shumë i veçantë dhe ndër më të rrallët.

Është beton i derdhur, nuk ka dritare, por ka vetëm një lart nga tavani dhe drita hyn nga sipër. Është beton si ai i Kishës Orthodhokse, që është shumë i veçnatë dhe më i rralli”, u shpreh Hoxha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072250366210938
array(1) { ["section"]=> string(116) "shtepia-e-rames-ne-surrel-artan-hoxha-zbulon-detajin-eshte-derdhur-vetem-beton-i-vecante-dhe-i-rralle-si-ai-i-122574" }