Shtëpitë e “izoluara” të Kinës, kur pronarët refuzojnë dëmshpërblimin (Foto-galeri)

Publikuar tek: bota, më 17:51 21-04-2015 Shtëpitë e “izoluara” të Kinës, kur pronarët refuzojnë dëmshpërblimin (Foto-galeri)

Është shtet komunist, por në Kinë nëse refuzon që të nënshkruash marrëveshje për shkatërrimin e shtëpisë tendë, askush tjetër nuk ka të drejtë të veprojë në mënyrë arbitrare. 

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013223886489868
array(1) { ["section"]=> string(83) "shtepite-e-izoluara-te-kines-kur-pronaret-refuzojne-demshperblimin-foto-galeri-9352" }