“Shtëpitë i ndërtuat në male dhe liqenin e bëtë hale”

Publikuar tek: foto-e-dites, më 15:20 23-05-2015 “Shtëpitë i ndërtuat në male dhe liqenin e bëtë hale”

Shtëpitë i ndërtuat në male dhe liqenin e bëtë hale”. Ky është reagimi që vjen nga qytetarët e Tiranës të cilët prej kohësh po luftojnë për një kuazë: Mbrojtjen e Parkut të Liqenit nga betonizimi.

Kandidati Veliaj tha dje se ai nuk do kalojë asnjë projekt me beton, përfshirë këtu edhe projektin për Parkun e Liqenit por qytetarët nuk mund të presin zgjedhjet lokale për të parë se si do shkojë fati i këtij parku. Ata s’mund të rrinë “duarkryq” teksa shohin që nën hijen e fushatës elektorale masakra vazhdon...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099589824676514
array(1) { ["section"]=> string(57) "shtepite-i-ndertuat-ne-male-dhe-liqenin-e-bete-hale-11802" }