Shteti nuk shkoi të presë në Rinas nënkampionen Luiza Gega por qytetarët, po

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:53 12-07-2016 Shteti nuk shkoi të presë në Rinas nënkampionen Luiza Gega por qytetarët, po

Shteti nuk shkoi të presë në Rinas nënkampionen Luiza Gega por qytetarët e thjeshtë, po.

Nisma Thurje: Nuk ka autobuzë me dy kate, as helikopterë shoqërues, as çelësa qytetesh e as pasaporta diplomatike sot për Nën Kampionen e Europës Luiza Gega. Shteti nuk ka ardhur.
Por ama ka shume dashuri dhe respekt nga qytetarë të thjeshtë të cilët kanë dalë ta presin sepse vlerësojnë këdo që e ngre lart emrin SHQIPTAR!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Luiza Gega shpallet nënkampione e Europës në atletikë
Ceremonia e PS, makinat luksoze mijëra dollarëshe bllokojnë qendrën e Tiranës »
Article Logic
Execution time: 0.0088579654693604
array(1) { ["section"]=> string(81) "shteti-nuk-shkoi-te-prese-ne-rinas-nenkampionen-luiza-gega-por-qytetaret-po-46284" }