Shthurje në "Reality Show"-n serb (Video +18)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:54 18-05-2016 Shthurje në

Telespektatorët kanë mbetur të shokuar nga skenat e seksit gjatë një “reality shoë” i ngjashëm me Big Brother në një televizion serb.

Gjithçka nisi në tavolinën e ngrënies ku ishin ulur të gjithë konkurrentët. Modelja dhe këngëtarja 24 vjeçare Maca Diskrecia nga Bosnje Hercegovina, ngriti bluzën duke nxjerrë gjoksin dhe më pas ftoi konkurrentin për t’ia puthur.

Spektakli “Couples” është kritikuar shumë në Serbi dhe vendet e tjera ku transmetohet për arsye të skenave erotike që transmeton.

(+18)

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.25179982185364
array(1) { ["section"]=> string(46) "shthurje-ne-reality-show-n-serb-video-18-40853" }