Shtirej si vajzë në “Facebook”, 19-vjeçari tropojan presion me foto nudo bashkëmoshatarit

Publikuar tek: aktualitet, më 07:36 25-05-2015 Shtirej si vajzë në “Facebook”, 19-vjeçari tropojan presion me foto nudo bashkëmoshatarit

Një 19-vjeçar nga qyteti i Bajram Currit është marrë i pandehur nën akuzën e  shtrëngimit me anë të kanosjes ndaj një bashkëmoshatari të tij, të cilin e shantazhonte me foto nudo. Dasamir Gjokmakaj  i bënte presion një bashkëmoshatari me fotot nudo që i kishte marrë  duke u hequr si vajzë në rrjetin social Facebook.

Në përfundim të hetimeve ka rezultuar se  19 vjeçari Gjokmakaj i ka marrë  shtetasit me iniciale M.M dy telefona celularë dhe 10 mijë lekë, ndërsa e kërcënonte që t’i jepte  200 euro ose 500 gram kanabis, shkruan gazeta “Mapo”.

19 vjeçari u kap në flagrancë nga policia, teksa ka tentuar të marrë  zarfin me shumën e parave të kërkuara në një zonë publike në qytetin e Bajram Currit.

Tropojani 19 vjeçar, kishte hapur një profil të rremë , ku vetëquhej Ina A…

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kërkimet për naftë në Jon, KE: Nxisim normalizimin e marrëdhënieve mes dy vendeve
Drejtonte mjetin pa patentë, pranga 32-vjeçarit »
Article Logic
Execution time: 0.013108968734741
array(1) { ["section"]=> string(92) "shtirej-si-vajze-ne-facebook-19-vjecari-tropojan-presion-me-foto-nudo-bashkemoshatarit-11907" }