Shtiren si gay dhe kapen për dore por ja se çfarë u ndodh (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:38 24-07-2015

Ata donin të realizonin një eksperiment social lidhur me tolerancën ndaj preferencave seksuale në Ukrainë.

Këta dy djem u shtirën si djem dhe po rrinin bashkë në lulishten e qytetit por janë sulmuar fizkisht nga një grup të rinjsh. Video është ngarkuar në kanalin youtube dhe po merr një reagim të jashtëzakonshëm. Kujtojmë këtu që 63% e ukrainasve e konsiderojnë homoseksualitetin si problem mendor.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012986898422241
array(1) { ["section"]=> string(69) "shtiren-si-gay-dhe-kapen-per-dore-por-ja-se-cfare-u-ndodh-video-16904" }