Shtohen mbështetësit e LSI te selia, presin të vijë Ilir Meta

Publikuar tek: politike, më 11:56 12-03-2015 Shtohen mbështetësit e LSI te selia, presin të vijë Ilir Meta Foto e ores 11.00 te Levizja Socialiste per Integrim

Në këto momente, pak minuta para orës 11.00, njerëzit dhe simpatizantët mbështetës të LSI janë shtuar përpara selisë së kësaj partie. Pritet të shkojë aty edhe Ilir Meta. Nasip Naço ishte ministri i parë që hyri në selinë e kësaj partie. 

Situata është disi e qetë por simpatizantët janë mbledhur aty që nga ora 8 e mëngjesit. Ata sipas informacioneve nga LSI janë të paorganizuar dhe janë mbledhur vetë. Por ndërkohë, ata janë të përgatitur për çdo skenar.

Simpatizantët kanë marrë dhe njoftimet nga media dhe janë duke u shtuar. Eshtë bllokuar edhe qarkullimi i makinave në rrugë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093231201171875
array(1) { ["section"]=> string(65) "shtohen-mbeshtetesit-e-lsi-te-selia-presin-te-vije-ilir-meta-5652" }