Shtohen policët në pikën kufitare Kakavijë, fluks i madh lëvizjesh

Publikuar tek: aktualitet, më 10:23 15-04-2017 Shtohen policët në pikën kufitare Kakavijë, fluks i madh lëvizjesh

Ditën e sotme me rastin e festës së Pashkëve ka një fluks të madh lëvizjesh në pikën kufitara Kakavijë.

Sipas të dhënave të policisë në Morinë është shtuar numri i efektivëve të policisë dhe po punohet me procedurë më të përshpejtuar për shkak të rradhës së madhe. Edhe pse ka fluks të madh lëvizjesh raportohet se nuk ka rradhë automjetesh. Shtimi i policisë vjen në kuadër të masave antiterror.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbardhet dëshmia në gjyq e fansit të 'çmendur' të Luana Vjollcës, çfarë tha për armën që mbante me vete
Vrasja e biznesmenit në Durrës, gjykata jep vendimin për vëllezërit Ekonomi dhe Jurgen Kurtin »
Article Logic
Execution time: 0.011348962783813
array(1) { ["section"]=> string(71) "shtohen-policet-ne-piken-kufitare-kakavije-fluks-i-madh-levizjesh-75261" }