Shtrëngimi i çuditshëm i ministrit Arben Ahmetajt me Sadri Abazin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:45 13-07-2016 Shtrëngimi i çuditshëm i ministrit Arben Ahmetajt me Sadri Abazin

Një nga fotot më të komentuara në 25 vjetorin e Partisë Socialiste.

Kjo foto është shkrepur dje në festën e madhe dhe tregon momentin e takimit të ministrit Arben Ahmetaj me deputetin socialist Sadri Abazi.

Ahmetaj i mban mbërthyer kokën me të dyja duart ndërsa shikimin e ka drejtuar diku gjetkë, tërësisht përhumbur.

Deputeti socialist nuk lëviz nga vendi dhe mban të dyja duart ulur poshtë, ndërsa kureshtarët nuk kanë mundur mos qeshin nga kjo pamje. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097057819366455
array(1) { ["section"]=> string(71) "shtrengimi-i-cuditshem-i-ministrit-arben-ahmetajt-me-sadri-abazin-46415" }