Shtrëngimi i parë i duarve Kosova-Veliaj, dy kandidatët të qeshur, bëjnë shaka për mikrofonat

Publikuar tek: politike, më 11:46 09-06-2015 Shtrëngimi i parë i duarve Kosova-Veliaj, dy kandidatët të qeshur, bëjnë shaka për mikrofonat Shtrengimi i duarve mes Erion Veliajt e Halim Kosoves Foto LSA

Erion Veliaj dhe Halim Kosova janë gjendur sot bashkë në sallën e përballjes së rivalëve, dhe për herë të parë që nga koha kur ka nisur fushata, ka një shtrëngim duarsh nga ana e tyre. 

Duket se edhe Veliaj edhe Kosova kanë qenë shumë miqësor me njëri tjetrin. Kosova nga pamjet e siguruara nga Ora neës duket nga pas, ndërsa përballë është Veliaj shumë i buzëqeshur.

E jo vetëm kaq por ata kanë folur disa sekonda me njëri tjetrin në mënyrë miqësore. Ata që kanë qenë afër kanë thënë se çështja e mikrofonit ishte kryesore në bisedën mes tyre, duke qenë se Halimi vetë e vuajti faktin që nuk i punonte mikrofoni.

Halim Kosova ishte në intervistë përpara Veliajt, ndërkohë që ky i fundit ka pritur që të mbarojë kandidati i PD.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098791122436523
array(1) { ["section"]=> string(97) "shtrengimi-i-pare-i-duarve-kosova-veliaj-dy-kandidatet-te-qeshur-bejne-shaka-per-mikrofonat-13077" }