“Shtriju poshtë sh***dhatë shqiptare”, i dyshuari për dhunimin e deputetit shqiptar sfidon hapur organet e drejtësisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:27 28-04-2017 “Shtriju poshtë sh***dhatë shqiptare”, i dyshuari për dhunimin e deputetit shqiptar sfidon hapur organet e drejtësisë

Personi kryesor i dyshuar për dhunimin në mënyrë brutale të deputetit shqiptar në Maqedoni mbrëmë në parlament duket se ka sfiduar hapur autoritete.

Kosta Delov, një person që mban në profilin e tij në facebook këtë emër shkruan hapur se ishte ai personi që ka dhunuar liderin e LR-PDSh-së, Ziadin Sela.

“Ndjenja kur brutalisht e ke Ziadin Selën me grushta në kokë, e pa përshkruar! Shtriju poshtë shkërdhatë shqiptare”, ka shkruar Kosta Delov, i dyshuari kryesor për dhunimin e Selës dhe Zoan Zaev. 

 

290843.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093619823455811
array(1) { ["section"]=> string(118) "shtriju-poshte-sh-dhate-shqiptare-i-dyshuari-per-dhunimin-e-deputetit-shqiptar-sfidon-hapur-organet-e-drejtesise-76730" }