Shtyhet gjyqi i Emiljano Shullazit, shkak provat e reja të prokurorisë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:53 10-05-2017 Shtyhet gjyqi i Emiljano Shullazit, shkak provat e reja të prokurorisë

Gjyqi i Emiljano Shullazit në gjykatë është shtyrë për në datën 23 maj.

Seanca ka nisur ditën e sotme ndërsa të pranishëm mësohet se kanë qenë Emiljano Shullazi dhe të pandehur të tjerë.

Emiljano shullazi është një emër shumë i njohur për policinë shiptare sepse mbi të rëndojnë akuza për gjobëvënie dhe grup i strukturuar kriminal.

Gjyqi është shtyrë për arsye se avokatët kërkuan të njihen më një provë të rë të prokurorisë dhe gjykata ka vendosur që aktet ti vihen në dispozicion avokatit të B.Shullazit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SKANDAL, kush janë deputetët e rinj të Kuvendit: Nga me 7 klasë shkollë në shoferë maunesh, parukiere, teknikë... (LISTA)
Vlora "pushtohet" nga flamujt grekë. Plas sherr i rëndë me grushta dhe shkelma »
Article Logic
Execution time: 0.01071310043335
array(1) { ["section"]=> string(75) "shtyhet-gjyqi-i-emiljano-shullazit-shkak-provat-e-reja-te-prokurorise-78141" }