Shtyhet për herë të dytë koncerti i Malumës në Shqipëri, ja data e re

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:16 12-06-2020 Shtyhet për herë të dytë koncerti i Malumës në Shqipëri, ja data e re Këngëtari Maluma

Pandemia dhe situata e krijuar  në të gjithë botën nga koronavirusi ka bërë që të anulohen me qindra evenetet kulturore si dhe koncerte.

Kështu ka ndodhur dhe me koncertin e këngëtarit me famë botërore, Maluma. Koncerti i të cilit është anuluar për herë të dytë.

Koncerti ishte lënë për datën 6 shtator 2020, por fatkeqësisht është shtyrë sërish. Fansat do t'u duhet të presin edhe një vit.

Data e re është vendosur më 24 qershor 2021. Ndërsa vendodhja vazhdon të jetë e njëjta te sheshi ‘Nënë Tereza’ në Tiranë.

Shpresojmë që situata e koronavirusit deri atëherë të jetë qetësuar dhe mos të kemi një anulim të tretë.

Screenshot_8.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Luana publikon foto nga palestra dhe ka një pyetje për të gjithë ndjekësit
»
Article Logic
Execution time: 0.013103008270264
array(1) { ["section"]=> string(75) "shtyhet-per-here-te-dyte-koncerti-i-malumes-ne-shqiperi-ja-data-e-re-210050" }