Shtyhet pretenca për ish-deputetin Mark Frroku, shkak mungesa e një prokurori

Publikuar tek: aktualitet, më 09:48 10-03-2017 Shtyhet pretenca për ish-deputetin Mark Frroku, shkak mungesa e një prokurori

Është shtyrë sërish sot pretenca për ish-deputetin Mark Flloku.

Mësohet se shtyrja e pretencës është bërë për shkak të mungesës së një prokurori dhe se seanca e radhës do të mbahet më 16 mars.

Ndaj ish-deputetit rëndojnë disa akuza, si vrasje në bashkëpunim e kryer me paramendim, pastrim i parave, mosdeklarim i pasurisë dhe ndërtim i paligjshmëm.

Prej afro dy vitesh, ai ndodhet i arrestuar në paraburgimin 302 në kryeqytet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapen me drogë në makinë, arrestohen 2 të rinj në Tiranë
Mbani çadrat me vete, ja si parashikohet moti për ditën e sotme »
Article Logic
Execution time: 0.011237144470215
array(1) { ["section"]=> string(82) "shtyhet-pretenca-per-ish-deputetin-mark-frroku-shkak-mungesa-e-nje-prokurori-71412" }