Shtyhet seanca e ballafaqimit me biznesmenin, avokatët e Shullazit japin dorëheqjen

Publikuar tek: aktualitet, më 15:42 31-01-2017 Shtyhet seanca e ballafaqimit me biznesmenin, avokatët e Shullazit japin dorëheqjen

Është shtyrë seanca gjyjqësore e ballafaqimit mes biznesmenit Ylvi Beqja  dhe Emiliano Shullazit, pasi avokatët e Shullazit kanë dhënë dorëheqjen nga mbrojtja.

Mësohet se avokatët kanë dhënë dorëheqen sapo Beqaj është future në Gjykatë dhe se seanca është shtyrë për ditën e nesërme.

Beqja ishte biznesmeni që kishte pranuar të dëshmonte për presionin, kërcënimet dhe gjobëvënien që i kanë bërë e ashtuquajtura banda e Shullazit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shqiptarët të pakënaqur me dorëheqjet, duan burgosje dhe sekuestrim pasurish për gjyqtarët e korruptuar
Elbasan, 67-vjeçari i vë flakën vetes në kushte depresioni, rëndë në spital »
Article Logic
Execution time: 0.012856006622314
array(1) { ["section"]=> string(88) "shtyhet-seanca-e-ballafaqimit-me-biznesmenin-avokatet-e-shullazit-japin-doreheqjen-67242" }