Shtyhet sërish seanca për Shullazin, irritohet avokati, por gjykata i tërheq vëmendjen

Publikuar tek: aktualitet, më 15:54 03-03-2017 Shtyhet sërish seanca për Shullazin, irritohet avokati, por gjykata i tërheq vëmendjen

Shtyhet për të 13-ën herë seanca gjyqsore e Emiljano Shullazit. Shkak u bë mungesa e tij, për arsye shëndetësore.

Ndërkohë avokati i tij, Gilmando Danit ka dalë nga salla, duke u shprehur i irrituar se po shkelen të drejtat e klientit të tij.  

Në këtë seancë pritej që Shullazi të përballej me dëshmitarin e mbrojtur Ylvi Beqja.

Për këtë, gjykata i ka kërkuar Dhomës së Avokatisë që avokatit Dani t’i tërhiqet vëmendja. Seanca e radhës u caktua më datë 7 mars.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbetjet toksike, nga verifikimi Prokuroria kalon në hetim për grup të strukturuar kriminal
Kaos në Rinas, prej 4 orësh pasagjerët në pritje: Ka fëmijë dhe të sëmurë, kërkojmë rimbursim biletash »
Article Logic
Execution time: 0.012899160385132
array(1) { ["section"]=> string(90) "shtyhet-serish-seanca-per-shullazin-irritohet-avokati-por-gjykata-i-terheq-vemendjen-70656" }