Shuhen shpresat e Skënderbeut për pikë në Beograd, Partizani shënon golin e dytë

Publikuar tek: sport, më 20:32 02-11-2017 Shuhen shpresat e Skënderbeut për pikë në Beograd, Partizani shënon golin e dytë

Skënderbeu është duke lujatur mbrëmjen e sotme ndeshjen e kthimit në fazën e grupeve të Europa League përballë Partizanit të Beogradit.

Aktualisht korçarët janë duke humbur me rezultatin 2 me 0.

Ndeshja do të fillonte me të dyja skuadrat që luftuan fortë për topin e parë, por me Partizanin që bënte diferencën. Do të ishin serbët që do të kalonin në fillim në avantazh me një gol të Toziç në minutën e 39-të pas një goditje dënimi.

Më pas në pjesën e dytë Skënderbeu u mundua të reagonte, por në momentin e saj më të mirë, Partizani i Beogradit shënoi dhe golin e dytë duke i dhënë fund shpresave të korçarëve për të dalë me pikë nga kjo ndeshje. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.045539855957031
array(1) { ["section"]=> string(85) "shuhen-shpresat-e-skenderbeut-per-pike-ne-beograd-partizani-shenon-golin-e-dyte-98140" }