Shuhet kapiteni i kombëtares se volejbollit, Robert Borova

Publikuar tek: aktualitet, më 09:48 13-01-2017 Shuhet kapiteni i kombëtares se volejbollit, Robert Borova

Robert Borova, volejbollisti i njohur dhe njëkohësisht ish-kapiteni i komëtares dhe partizanit ka ndërruar jetë sot.

 Borova ka qenë kapiten i kombëtares në vitet 60’-80’.

Familjarët njoftojnë se varrimi i Borovës do të mbahet në oren 13:00 në varrezat e Sharrës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gripi merr një tjetër jetë, vdes në spital pacienti nga Tirana
Të dënuar me burg dhe shpallur në kërkim, policia ndalon 2 persona (Emrat) »
Article Logic
Execution time: 0.011589050292969
array(1) { ["section"]=> string(63) "shuhet-kapiteni-i-kombetares-se-volejbollit-robert-borova-65395" }