Shuhet një nga zërat më të mirë botëror, solisti i Linkin Park vret veten

Publikuar tek: bota, më 20:58 20-07-2017 Shuhet një nga zërat më të mirë botëror, solisti i Linkin Park vret veten

Chester Bennington 41 vjeçari, solisti kryesor i grupit të njohur Linkin Park ka kryer vetëvrasje. Ai është vetëvarur në shtëpinë e tij në Palos Verdes Estates në Los Anxheles, raporton TMZ.

Mediat bëjnë me dije se trupi i tij u gjet pak para orës 9 të mbrëmjes.

Bennington ishte shok i ngushtë me rrokerin Chris Cornell i cili po ashtu vari veten në muajin maj. Chester dhe kitaristi i Linkin Park Brad Delson kishin performuar për njerëzit në funeralin e Cornell.

Ende nuk dihen shkaqet që kanë çuar në vetvrasje solisitin e një nga grupeve më të njohura në gjithë botën.

Prej kohësh solisti ka qenë i varur nga droga dhe alkolli. Albumi më i fundit i grupit është “One more light”.

linkin-park-wallpaper-12854-13261-hd-wallpapers.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011922836303711
array(1) { ["section"]=> string(78) "shuhet-nje-nga-zerat-me-te-mire-boteror-solisti-i-linkin-park-vret-veten-86813" }