Shukri Xhelili: Akuzohet për mosdeklarim dhe deklarim i rremë i pasurisë

Publikuar tek: barometri, më 07:21 26-07-2017 Shukri Xhelili: Akuzohet për mosdeklarim dhe deklarim i rremë i pasurisë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039975881576538
array(1) { ["section"]=> string(77) "shukri-xhelili-akuzohet-per-mosdeklarim-dhe-deklarim-i-rreme-i-pasurise-87361" }