Shumë shpejt Fifin do e shohim 20 kg më pak, këngëtarja tregon sekretin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:39 17-06-2019 Shumë shpejt Fifin do e shohim 20 kg më pak, këngëtarja tregon sekretin

Këngëtarja e njohur Fifi është është përfolur shumë për pamjen e saj fizike.

Por kohë më parë Fifi tregoi se ajo dhe për pak do të ketë peshën që ka sot.

Dhe këtë e ka zbuluar duke ju përgjigjur një pyetje të një ndjekëse të saj e cila i thotë: Edhe pse jemi të trasha, talent kemi ne, s’jemi të trasha por të lezetshme, kallzoju të gjithëve.

Dhe Fifi i është përgjigjur: Unë do të jem dhe për pak kohë e ‘trashë’.

E së fundmi e ftuar në ‘Thumb’ Fifi ka treguar se si do të dobësohet.

'Kam vendosur balonin gastrik me operacion. Dua një mënyrë më të shpejtë dhe dua që të mos bëj palestër, edhe pse nga pak më duhet të bëj. Do heq nja 20 kilogram jo më shumë', ka sqaruar Fifi.

 

auto_auto_Screenshot_20190501-2352442-788x102415567795191560771622.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069940090179443
array(1) { ["section"]=> string(77) "shume-shpejt-fifin-do-e-shohim-20-kg-me-pak-kengetarja-tregon-sekretin-168556" }