Shumë vapë, Luana Vjollca publikon foto pa mbathje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:26 06-08-2020 Shumë vapë, Luana Vjollca publikon foto pa mbathje Luana Vjollca

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Luana Vjollca, ka menduar që të ngrejë temperaturat në këto ditë të nxehta vere.

Këngëtarja bukuroshe së fundmi ka publikuar një foto në Instagram, duke i lënë të gjithë me “gisht në gojë”.

“Make a ëish” (thuaj një dëshirë) shkruan ajo krahas fotos sensuale, ku shihet të ketë veshur vetëm një fustan të zi çarë tek kofshët, por pa mbathje. Me kofshën e nxjerrë përpara, Luana ka ngacmuar imagjinatën e të gjithëve.

vjollca.JPG

Pëlqimet dhe komentet janë të shumta. “Ku i ke brekët’, i shkruan një ndjekës.

reke.JPG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0102379322052
array(1) { ["section"]=> string(56) "shume-vape-luana-vjollca-publikon-foto-pa-mbathje-216328" }