Shyqyri Çollaku për të cilin Rama kërkoi falje, ka torturuar At Zef Pllumin dhe 91 të tjerë

Publikuar tek: politike, më 10:27 16-12-2015 Shyqyri Çollaku për të cilin Rama kërkoi falje, ka torturuar At Zef Pllumin dhe 91 të tjerë

Kryeministri Edi Rama, kërkoi falje publike gjatë ditës së djeshme në qytetin e Shkodrës për dekorimin e hetuesit të komunizmit Shyqyri Çollaku, torturues i At Zef Pllumit.

Çollaku mori “Medaljen e Mirënjohjes” por në listën e të hetuarve që ka torturuar ai janë gjithsej 92 persona, përfshi edhe At Zef Pllumin.

1212ddd.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087020397186279
array(1) { ["section"]=> string(96) "shyqyri-collaku-per-te-cilin-rama-kerkoi-falje-ka-torturuar-at-zef-pllumin-dhe-91-te-tjere-27884" }