Si anjëherë më parë, Fjoralba Ponari flet dashurinë e humbur: Kur mendoj vuajtjen...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:19 23-04-2019 Si anjëherë më parë, Fjoralba Ponari flet dashurinë e humbur: Kur mendoj vuajtjen...

Moderatorja Fjoralba Ponari është përfolur shumë në media si për jetën profesionale dhe për atë private.

Fjoralba është munduar që ta mbajë familjen dhe partnerin larg mediave, mirëpo së fundmi duket se ka dashur të tregohet e hapur me fansat.

Moderatorja është bërë pjesë e rubrikës “Më bëj një pyetje” në Instastory, ku i është kërkuar të flasë për një dashuri të humbur për të cilën është penduar.

"Pendohem kur mendoj vuajtjen që kam kaluar, por jo eksperiencën sepse më ka rritur si njeri", shkruan Fjoralba.

auto_Screenshot_131556008386.jpg

asfdghj.png

azsfghjk.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070691108703613
array(1) { ["section"]=> string(86) "si-anjehere-me-pare-fjoralba-ponari-flet-dashurine-e-humbur-kur-mendoj-vuajtjen-161573" }