Si asnjë lider tjetër, Albin Kurti popullaritet të jashtëzakonshëm në rrjetet sociale, numër të pafundëm komentesh për pak minuta

Publikuar tek: rajon, më 14:08 26-03-2020 Si asnjë lider tjetër, Albin Kurti popullaritet të jashtëzakonshëm në rrjetet sociale, numër të pafundëm komentesh për pak minuta

Kryeministri në detyrë i Kosovës Albin ka reaguar para pak minutash për herë të parë pas rrëzimit të qeverisë së tij ditën e djeshme.

Mirëpo, ajo që vihet re është se postimi i Kurtit në ‘Facebook’ ka patur reagime të shumta të menjëherëshme.

Si asnjë lider tjetër më herët, në 19 minuta ai ka marrë 22 mijë pëlqime, 2 mijë e 700 komente dhe 1 mijë e 200 share. Ndërsa tani për 30 minuta këto shifra janë rritur edhe më tepër.

Vihet re se kjo audiencë është shumë pozitive, pasi komentet e qytetarëve janë inkurajuese dhe mbështetëse.

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme, deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë votuar pas një seance të jashtëzakonshme me 82 vota pro, rrëzimin e qeverisë së Albin Kurtit.

Screenshot_1_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009814977645874
array(1) { ["section"]=> string(134) "si-asnje-lider-tjeter-albin-kurti-popullaritet-te-jashtezakonshem-ne-rrjetet-sociale-numer-te-pafundem-komentesh-per-pak-minuta-200145" }