Si asnjëherë më parë/ Arian Çani fton në emision vajzën e tij të vogël: Kam një emocion të paparë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:41 25-01-2020 Si asnjëherë më parë/ Arian Çani fton në emision vajzën e tij të vogël: Kam një emocion të paparë (VIDEO) FotoMontazh: Arian Çani me vajzen e tij te vogel, Joanen

Në puntatën e djeshme të emisionit “Zonë e Lirë”, drejtuesi Arian Çani ka ftuar një personazh shumë të veçantë për të, vajzën e tij të vogël Joana Çanin.

Joana ndodhej në studio si pjesë e grupit të aktorëve të shfaqjes për fëmijë “Torta e ditëlindjes”, që do të vihet në skenën e ArTurbina. Ishte vet Çani ai që zbuloi se aktorja e vogël përballë tij, ishte vajza, Joana.

Si asnjëherë më parë, as Çani dhe as e bija nuk kishin fjalë nga emocionet. “Për herë të parë ftoj vajzën time si aktore, kam një emocion të paparë… më raftë pika”, tha Çani pasi prezantoi Joanën e vogël.

Arian Çani: Ti Joana ke mbiemrin tim më duket?  Po çne që ke mbiemrin tim, rastësi? Çfarë jemi në bashkë? Do e themi apo jo? Hajde mos ki emocione se aktorët nuk kanë emocione.

Joana Çani: Familje…

Arian Çani: Për herë të parë ftoj vajzën time si aktore, kam një emocion të paparë… më raftë pika.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071649551391602
array(1) { ["section"]=> string(108) "si-asnjehere-me-pare-arian-cani-fton-ne-emision-vajzen-e-tij-te-vogel-kam-nje-emocion-te-papare-video-193151" }