Si do paralizohet Shqipëria të hënën, nga Miloti, tuneli i Elbasanit.... Ristani zbulon planin

Publikuar tek: politike, më 22:09 21-04-2017 Si do paralizohet Shqipëria të hënën, nga Miloti, tuneli i Elbasanit.... Ristani zbulon planin

Deputeti demokrat Arben Ristani, ka treguar sot për planin që njoftoi Lulzim Basha, për bllokimin e trafikut në të gjithë Shqipërinë.

Ristani tha se grupe protestuesish do të bllokojnë disa segmente kyçe si tuneli i Elbasanit. Protestues të tjerë do bllokojnë edhe hyrjet e Tiranës.

“Një orë është 11:00 Me 12:00. Demostrimet do të zhvillohen rreth Milotit. Një do të jetë në Lushnje, një do të jetë kur hyn për në tunelin e Elbasanit. Një do jetë te “Shqiponja”në Tiranë dhe një te “Pallati me Shigjeta. Nuk do të ketë barriera do jenë njerëz që protestojnë”, u shpreh Ristani i ftuar në emisionin “Oktapod”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto të rralla, kur Sali Berisha takonte Bashar al Assad-in (Foto)
Vangjeli: Nëse LSI nuk hyn me PS në zgjedhje, Basha merr pjesë (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.012013912200928
array(1) { ["section"]=> string(94) "si-do-paralizohet-shqiperia-te-henen-nga-miloti-tuneli-i-elbasanit-ristani-zbulon-planin-76001" }